Гінеколог

Адреса за якою надається послуга: м. Миколаїв, вул. Федьковича 1, (терапевтичний корпус)

Гінеколог в медичному центрі Леонардо

Гінеколог – лікар, який займається репродуктивним здоров’ям жінки. Дуже важливо знайти фахівця, якому ви будете довіряти. Оптимально, якщо лікар буде приймати в медичному центрі. Тут можна пройти всі необхідні обстеження і здати аналізи. 

Гінеколог – чому не варта відкладати візит до спеціаліста

Репродуктивна система жінки відповідає за вагітність та народження дітей. Вона дуже чутлива і потребує уваги з 14-15 років і до менопаузи. Любій представниці прекрасної статі потрібно ввести в своє життя правило щорічно відвідувати жіночого лікаря. Це невід’ємна частина турботи про своє здоров’я. 

Існують випадки, коли візит до лікаря необхідний, навіть якщо плановий догляд був проведений зовсім недавно. Ваш гінеколог чекає на вас в медичному центрі Леонардо (Миколаїв (терапевтичний корпус)). Причиною записатись на прийом можуть бути такі:

  • Больові відчуття під час менструації і під час статевого акту;
  • Неприємні відчуття, свербіння, виділення;
  • Нерегулярні менструації;
  • Вагітність, планування та підготовка до вагітності.

Також цей лікар першим оглядає груди жінки. Саме цей фахівець може першим запідозрити ознаки небезпечних захворювань і дати направлення на мамографію чи УЗД грудей (залежно від віку жінки). Якщо ви пацієнтка гінеколога медичного центру Леонардо, ви можете пройти всі обстеження безпосередньо в нашому закладі. Тут же ви можете здати всі аналізи і швидко отримати точні результати.

Переваги приватних гінекологів медичного центру Леонардо

Всі наші фахівці мають високу кваліфікацію, стаж роботи та володіють самими сучасними техніками догляду та діагностики. Жінка, яка записалась на прийом до нашого фахівця, може бути впевнена, що довіряє своє репродуктивне здоров’я професіоналу.

Ви можете в нашому медичному закладі стати на облік по вагітності, проходити регулярні планові огляди. Можете привести до фахівця свою доньку, яка ще не живе статевим життям, і не переживати, що під час огляду щось піде не так. Наші спеціалісти не тільки відмінні гінекологи, а й лікарі, які можуть знайти підхід до любого пацієнта навіть в складній ситуації. 

Вас напевне вже лякали, що приватний гінеколог – це дуже дорого. Можемо запевнити, що ціна на наші послуги доступна, а умови обслуговування та рівень медичної допомоги один з найвищих на Західній Україні. 

Запишіться на прийом до гінеколога – турбуйтесь про себе сьогодні, бо хвороби роблять жінок нещасними. 

КНОПКА
ДЗВІНКА
КНОПКА
ДЗВІНКА