Кардіолог

Адреса за якою надається послуга: м. Миколаїв, вул. Федьковича 1, (терапевтичний корпус)

Кардіолог в медичному центрі Леонардо

Захворювання серця та кровоносних судин лікує кардіолог. Цей лікар також займається профілактикою, діагностикою. Для його роботи в медичному центрі Леонардо створені всі умови. Є все необхідне обладнання для обстеження і лікування хвороб серця. 

Кардіолог – лікар вашого серця

Це вузькопрофільний спеціаліст, який діагностує та лікує всі захворювання, пов’язані в серцево-судинною системою. Вважається, що з проблемами з серцем, тиском стикаються літні люди, але сумна статистика по всьому світу взагалі і по Україні зокрема, показує, що серцеві захворювання значно помолодшали. В місті Миколаїв розташований терапевтичний корпус медичного центру Леонардо, де ви можете записатись на прийом до лікаря та пройти всі необхідні обстеження.

Кардіолог може назначити такі діагностичні процедури:

  • Електрокардіограма;
  • ЕхоКТ;
  • Магнітно резонансна томографія;
  • Рентген та УЗД  грудної клітини;
  • Стрес-тести.

Також знадобиться здати низку аналізів, щоб встановити точний діагноз. 

В кабінет кардіолога нашої клініки ви можете записатись як по направленню вашого лікаря-терапевта, так і безпосередньо звернутись напряму, якщо в вас вже є поставлений діагноз чи відчуваєте ярко виражені симптоми. 

Прийом кардіолога в медичному центрі Леонардо

Наші кардіологи, як і їх колеги в цілому світі наголошують, що візит до кабінету цього фахівця обов’язково повинен бути включений в щорічний медогляд кожної дорослої людини. Хороший спеціаліст дуже швидко може побачити перші ознаки проблем с серцем і судинами, та порадити профілактичні міри, які можуть зберегти здоров’я в майбутньому. 

Не варто відкладати візит, якщо ви відчули наступні симптоми:

  • Біль чи печіння в грудях:
  • Високий тиск і часте серцебиття;
  • Оніміння і набрякання кінцівок;
  • Періодична втрата свідомості, порушення координації;
  • Задишка навіть при незначних фізичних навантаженнях.

Також рекомендується відвідати кардіолога людям з зайвою вагою, тим, в кого в історії сім’ї є родичи, що хворіли або померли від серцево-судинних захворювань. 

Переваги запису до кардіолога в нашому медичному центрі

В першу чергу ми пишаємось тим, що в своїй команді змогли зібрати фахівців найвищої кваліфікації. До лікаря ви можете прийти в зручний для вас час, попередньо записавшись на прийом. Безпосередньо в нашому терапевтичному корпусі можна пройти всі обстеження та здати аналізи. Ціна прийому та обстеження доступна для всіх, бо для нас важливе кожне серце України!

Бережіть своє серце – запишіться до кардіолога!

КНОПКА
ДЗВІНКА
КНОПКА
ДЗВІНКА