Педіатр

Адреса за якою надається послуга: м. Миколаїв, вул. Федьковича 1, (терапевтичний корпус)

Педіатр в медичному центрі Леонардо

Педіатр – друга по важливості людина в житті дитини після батьків. В місті Миколаїв (терапевтичний корпус) ведуть прийом кращі педіатри нашої області. Батьки можуть записати дитину на огляд, зробити всі необхідні аналізи, обстеження. Стурбованим мамі і татові не доведеться їздити з хворою дитиною по різним медзакладам. Комплексна педіатрична допомога в одному місці – це медичний центр Леонардо. 

Лікар-педіатр – патронаж і планові огляди

Серед лікарів досить часто можна почути думку, що дитину з народження повинен вести один лікар. Починаючи від патронажу, коли лікар спостерігає за дитиною з перших днів її життя і до 18 років спеціаліст буде разом з дитиною. Він буде знати всі особливості її розвитку, слідкувати за вчасним виконанням щеплень, проводити необхідні процедури і, за потреби, направляти до вузьких спеціалістів.

В медичному центрі Леонардо батьки мають можливість обрати фахівця для своє дитини. В нашому медичному закладі можна проходити всі планові огляди, звертатись в разі хвороби та розраховувати на оперативну допомогу в ургентних випадках. Наші лікарі вміють ладнати з дітьми, тому кожен прийом наших спеціалістів супроводжується посмішкою маленьких пацієнтів, а не плачем і страхом.

Педіатр може назначати всі планові процедури, які можна провести прямо в нашому центрі. Нейросонографія, щеплення, аналізи, які потрібно здати дитині в певному віці – все швидко, без черг, на якісному обладнанні з високою точністю можна зробити в нашому центрі.

До наших фахівців звертаються батьки, коли потрібна кваліфікована консультація в різних напрямків медицини – від отоларингології, до хірургії.

В яких випадках потрібно звертатись до кваліфікованих педіатрів

Наші лікарі категорично не згодні з тим, що батьки часто перебільшують загрозу для здоров’я свої дитини. Дуже часто саме пильність мами і тата допомагає вчасно діагностувати хворобу і вилікувати її тому. Варто звернутись до педіатра в таких випадках:

  • Проблеми з ШКТ – біль, проноси або запори, нудота, блювота – це можуть бути симптоми небезпечного отруєння, і потрібні будуть додаткові аналізи і дуже швидко, може знадобитись УЗД внутрішніх органів;
  • Температура, головний біль, кашель, нежить – це все можуть бути прояви простої застуди, а можуть бути ознаки важкої інфекції, тому до лікаря потрібно звертатись негайно, особливо в світлі постійних спалахів коронавірусних інфекцій;
  • Болі в суглобах, костях, ломота – лікар може призначити обстеження, тому що захворювання кульшових суглобів у дітей внаслідок травми або генетичної схильності можуть призвести до важких наслідків. 

Ви запитаєте, чому приватний педіатр краще державного? Лікар нашого центру має більше можливості вдосконалюватись, може призначати обстеження, впевнений в тому, що отримає точний результат. Наші лікарі знають кожного свого маленького пацієнта і дружать з ним. 

Хай всій дітки будуть здорові, а якщо виникають проблеми, педіатри медичного центру Леонардо завжди прийдуть на допомогу!

КНОПКА
ДЗВІНКА
КНОПКА
ДЗВІНКА