Мамографія

Адреса за якою надається послуга: Ужгород вул. Бродлаковича, 2 (протипухлинний центр)

Мамографія

Мамографія – сучасний метод діагностування раку молочних залоз. Метод безболісний, ефективний, сучасний. Дозволяє діагностувати онкологію на ранніх стадіях.  профілактична та діагностична мамографія в медичному центрі Леонардо.

Що таке мамографія – переваги методу

Мамографія – це сучасна неінвазійна процедура, яка проводиться на рентгенологічному обладнанні з низькою дозою радіації. Промінь проходить через тканини, які мають різний показник їх поглинання. Тому м’язи, жир та інші тканини виглядають на знімку по одному, а новоутворення по-іншому, що дає змогу мамологу одразу побачити навіть найменші утворення. 

Сучасні мамографи  дають змогу спеціалістам побачити тривимірне зображення молочних залоз.  Дія приладу подібна на дію КТ-сканера, який робить велику кількість «зрізів» органів і тканин. Всі дані з апарату потрапляють в комп’ютер, він обробляє їх, поєднує в єдине 3d зображення. Тому мамографія на сучасних апаратах один з самих точних методів діагностування.

Переваги мамографії, як методу діагностики раку молочної залози:

  • Виявлення пухлин маленького розміру, які можуть бути непомітні при інших обстеженнях; 
  • Нижче вірогідність необхідності проходження інших, болючих і неприємних діагностичних процедур;
  • Більша вірогідність виявлення множинних пухлин в молочних залозах;
  • Більш точне зображення аномальних зон і новоутворень, що дає розуміння їх щільності, природи;
  • Більша точність локалізації аномального утворення, його розміру та форми. 

Даний вид обстеження доступний у відділеннях нашого медичного закладу у Миколаєві (терапевтичний корпус) та місті Ужгород (протипухлинний центр).

Профілактична і діагностична мамографія в медичному центрі Леонардо 

Сучасне обладнання і висококваліфіковані спеціалісти дають можливість проводити профілактичні і діагностичні обстеження молочних залоз.

Профілактична мамографія

Ця процедура рекомендована всім жінкам, які досягли віку 40 років. Проходити її потрібно раз на 2 роки. В нашому центрі ви маєте змогу попередньо записатись на обстеження в зручний для вас час.

Жінкам старше 50 років або тим, в яких вже наступили менопауза, варта робити скринінг раз на рік. Це дає можливість тримати під контролем стан здоров’я, що особливо важливо зараз, коли рак молочних залоз став досить розповсюдженим захворюванням. 

Жінкам, які входять в групу ризику по онкологічним захворюванням цього органу, лікарі знімають обмеження по віку і частоті процедур і назначають індивідуальну схему обстежень.

Діагностична мамографія

Процедура назначається жінкам, в яких вже є підозра на рак. Якщо пацієнтка має скарги, лікар при огляді виявив ознаки, що можуть вказувати на онкологічне захворювання, мамографію треба робити обов’язково. В таких випадках клієнти нашого медичного центру можуть скористатись правом пріоритетного запису чи пройти термінове обстеження поза чергою. 

Мамографічне обстеження допомогло тисячам жінок уникнути катастрофічних проблем зі здоров’ям. Запишіться на обстеження – просто переконайтесь, що ви здорові!

КНОПКА
ДЗВІНКА
КНОПКА
ДЗВІНКА