Ультразвукове дослідження (УЗД)

Адреса за якою надається послуга: Львів, Миколаїв, Ужгород

Ультразвукове дослідження (УЗД)

УЗД (ультразвукове дослідження) – сучасний, безпечний, безболісний метод обстеження. В багатьох він асоціюється з вагітністю. В медичному центрі Леонардо ми проводимо УЗД-обстеження різних систем і органів.

Що таке УЗД

Сонографія або ультрасонографія, як часто називають цей метод закордоном, – це процедура візуальної діагностики. В ході дослідження використовуються звукові хвилі високої частоти, які створюють зображення органів і тканин. Перевага метода в тому, що він абсолютно не шкідливий, тому що в ньому не використовується радіаційне випромінювання. 

При процедурі лікар водить зондом по поверхні або, в деяких випадках, всередині тіла людини. Хвилі відбиваються від органів і тканин, і повертаються до датчика. Датчик перетворює їх в електричні імпульси і посилає в комп’ютер, який,  в свою чергу, обробляє дані та показує їх на моніторі, а вже фахівець аналізує зображення і робить висновки.  Якість результату залежить від обладнання та кваліфікації лікаря, який проводить обстеження. Саме тому в медичний центр Леонардо скеровують на УЗД пацієнтів з різних медичних закладів.

Виді ультразвукових обстежень, які проводяться в нашому медичному центрі

Існує певна направленість процедур ультразвукового дослідження: пренатальне і діагностичне, а також супровід процедур. 

Діагностичне УЗД

Лікар може призначити ультразвукове обстеження з різних причин, але найчастіше фахівцю треба зібрати точну інформацію чи «побачити картинку» органів, щоб поставити чи підтвердити діагноз. В Миколаєві (терапевтичний корпус) і Ужгороді (протипухлинний центр) можна пройти наступні обстеження:

  • черевної порожнини;
  • нирок;
  • молочної залози;
  • серця (ехоКГ);
  • судин;
  • органів малого тазу;
  • щитовидної залози.

Також кабінет обладнаний апаратом, який дозволяє робити УЗД суглобів, сухожилля. 

Ви можете записатись на процедуру в зручний час по направленню вашого лікаря. В результаті обстеження пацієнт отримає докладний звіт-опис. Він може бути представлений в паперовому і електронному вигляді. 

Записуйтесь на УЗД – точна діагностика в зручний час!

КНОПКА
ДЗВІНКА
КНОПКА
ДЗВІНКА