Про нас

Медичний центр Леонардо

Медичний центр Леонардо – це заклад нового покоління. Сучасне втілення принципу «ідеальної симетрії» Леонардо да Вінчі. Поєднання надсучасного обладнання та високої кваліфікації фахівців. Точна та оперативні діагностика – запорука успішного лікування.

Медичний центр Леонардо – европейский стандарт надання послуг 

Для нас європейський стандарт – це не про вартість послуг і обов’язковий страховий поліс при обслуговуванні. Ми орієнтуємось на максимальну ефективність обстеження для кожного пацієнта. 

Протипухлинний центр в Ужгороді

Це відділення стало взірцем онкодіагностики. Онкологи зі всього західного регіону відправляють своїх пацієнтів в медичний центр Леонардо. Сучасне обладнання дає можливість точної діагностики: 

  • КТ – комп’ютерна томографія. Найпоширеніший на даний момент вид обстеження.  В нашому центрі використовується мультиспіральна комп’ютерна томографія та ехо-КГ;
  • УЗД – ультразвукове дослідження. В нашому медичному закладі пацієнт може пройти УЗД всіх систем та органів – від судин м’язів і суглобів, до серця та легень;
  • Мамографія – 3D-цифрове обстеження грудей. Обладнання нашого центру та кваліфікація лікарів дозволяють отримати максимально точні результати та діагностувати хвороби на ранніх стадіях, коли їх лікування ще відносно легке. 

В протипухлинному центрі пацієнт може не тільки пройти обстеження та отримати їх дані. Тут працюють досвідчені лікарі, які допоможуть з встановленням діагнозу по результатам обстеження. 

Терапевтичний центр в Миколаєві

Це медичний заклад, де пацієнту зроблять обстеження на комп’ютерному томографі, мамографі, обладнанні УЗД. Тут можна в сучасній лабораторії здати любі аналізи і оперативно отримати результат зручним способом.  

В терапевтичному відділені працюють лікарі різних клінічних спеціалізацій: гінеколог, кардіолог, лікар загальної практики та інші фахівці.  Тому наш заклад пропонує своїм пацієнтам послуги в комплексі.

У Львові на вул. Юрія Руфа, 4 (Львівська обласна лікарня) – УЗД кабінет із сучасним обладнанням та компетентними лікарями.

Переваги обстеження в медичному центрі Леонардо

Орієнтованість нашого медичного закладу на європейські стандарти дає можливість пацієнтам отримати цілу низку переваг:

  • Лояльна цінова політика – ми щиро переконані, що високого рівня медичного обслуговування достойний кожен українець, тому ми зробили наші ціни максимально доступними. Крім того, пацієнти нашого центру мають можливість скористатися акціями та знижками на послуги;
  • Попередній запис – ви не зустрінете черги в коридорах нашої клініки, а попадете в кабінет в той час, який для вас зручний, якщо скористаєтесь можливістю попереднього запису:
  • Екстрений прийом – ми приймаємо ургентних пацієнтів по направленню від наших лікарів та інших медичних закладів.

Для нашої команди здоров’я нації це не просто слова, а ціль, якій ми присвячуємо кожну хвилину своєї роботи. Якщо ви цінуєте себе і своїх близьких, перевірте стан свого організму, записуйтесь на прийом прямо зараз!

КНОПКА
ДЗВІНКА
КНОПКА
ДЗВІНКА