Мультиспіральна комп’ютерна томографія (МСКТ)

Адреса за якою надається послуга: Ужгород, Миколаїв

Мультиспіральна комп’ютерна томографія (МСКТ)

КТ (комп’ютерна томографія) – це один з найсучасніших методів обстеження. Він знайшов застосування в різних медичних сферах. Переваги цього метода очевидні багатьом фахівцям. Томи він широко використовується в медичному центрі Леонардо.

Що таке КТ (комп’ютерна томографія) та МСКТ (мультиспіральна комп’ютерна томографія)

Основна перевага комп’ютерної томографії в тому, що цей метод може замінити одразу кілька інших обстежень. Це дозволяє в рази скоротити час і підвищити точність діагностики, а це для багатьох пацієнтів життєва необхідність. 

КТ сканування проводиться за допомогою спеціального приладу. В сучасний мультиспіральний сканер пацієнт входить поступово, в той час навколо нього обертається рентгенівська трубка. Датчики  вловлюють промені, які пройшли через тіло людини, і передають дані на комп’ютер. Після їх обробки лікар може побачити дво – або тривимірну модель органу чи тканини, які підлягає дослідженню. 

КТ в медичному центрі Леонардо

В нашому центрі КТ-сканери останнього покоління використовуються для діагностики різних захворювань.

Ужгород (протипухлинний центр)

В центрі онкодіагностики метод МСКТ використовується при обстеженні різних органів.  Сканування дає можливість виявити пухлини розміром від 3-5 мм. Це дозволяє поставити діагноз на ранній стадії, що значно збільшує шанси на вдале лікування. Також метод ефективний для виявлення метастаз на більш пізніх стадіях. В Ужгороді проводяться КТ голови, органів черевної порожнини, малого тазу.

Миколаїв (терапевтичний корпус)

В терапевтичному корпусі нашого центру за допомогою КТ лікарі діагностують різні захворювання кишково-шлунково тракту, серцево-судинної системи, а саме захворювань та порушень розвитку коронарних артерій. 

МСКТ використовується в провідних столичних клініках України. Але жителям західних областей немає потреби тратити дорогоцінний час на довгу подорож, та зайві гроші на КТ. Обстеження в медичному центрі Леонардо має важливі переваги:

  • Можливість попереднього запису на обстеження;
  • Можливість термінового обстеження;
  • Новітнє обладнання;
  • Висока кваліфікація лікарів;
  • Ціни, нижчі за вартість послуг більшості медичних центрів.

Раннє та точне діагностування будь-якої хвороби значно підвищує шанси на одужання. Записуйтесь на прийом сьогодні, щоб бути здоровішим завтра!

КНОПКА
ДЗВІНКА
КНОПКА
ДЗВІНКА